Art Glass šviestuvai

ARTGLASS s.r.o. šviestuvų įmonės buvo įkurta 1993 m ir per beveik 30 gyvavimo metų tapo viena iš pirmaujančių tradicinių čekiškų krištolo sietynų ir šviestuvų gamintojų. Čekija jau daugiau nei 300 metų garsėja gražiausių krištolo sietynų gamyba. ARTGLASS didžiuojasi galėdami palaikyti šią tradiciją bei deda maksimalias pastangas, kad jų gaminami šviestuvai būtų tarp pasaulinio lygio gaminių dėl savo tikslaus darbo bei unikalaus dizaino.

ARTGLASS įmonės tikslas - sukurti unikalius ir aukščiausios kokybės šviestuvus, kurie būtų kaip pagrindinis namų interjero aksesuaras. Pagrindinis įmonės prioritetas - klientų pasitenkinimas. Jiems svarbu aukšto lygio visapusiškas kliento konsultavimas bei poreikių įgyvendinimas. Šio požiūrio rezultatas reiškia, kad jų gaminami šviestuvai atitiks kliento dizaino reikalavimus, o kruoštus gamybos procesų stebėjimas garantuos šviestuvų ilgaamžiškumą.

Darbas su stiklu reikalauja ne tik didelės vaizduotės, atidumo detalėms, tikslumo, bet svarbiausia - aistros. Stiklas suteikia begalines apdirbimo galimybes, o šviestuvai - nepakartojamo žavesio bei originalumo. Šviesos lūžimas bei spalvų atspindžiai sukuria kvapą gniaužiantį reginį, kuris yra vienas malonumas akims stebėti. ARTGLASS kompanija džiaugiasi, kad jų darbas yra labiau pašaukimas nei bet kas kitas. Būdami daugiau nei 300 metų Čekijos stiklo apdirbimo paveldėtojais, ARTGLASS kompanija deda visas įmanomas pastangas, siekdami išlaikyti savo gaminamų krištolo sietynų tarptautinę reputaciją.

Nuoroda į gamintojo puslapį - https://artglass.cz/en/

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)
Rūšiuoti:
-1,101.01 €
48 h!
Šviestuvas pakabinamas ArtGlass Evita Swarovski Crystal 8590670117433
2 899,00 €
4 000,01 €