PAKABINAMAS LED ŠVIESTUVAS DOI 9W ĮVAIRIŲ SPALVŲ

Šviestuvas užsakomas renkantis iš 3 skirtingų korpuso apdailos variacijų bei skirtingų šviestuvo modifikacijų. Atsižvelgiant į korpuso bei modifikacijos tipą, šviestuvo kaina gali skirtis. 

Prekės kodas
A05S+A05/1D+A05/2+A07/4
Garantija (metais):
2
Ilgis (cm):
12,5
Korpuso aukštis (cm):
30
Pirkite ir gaukite taškų, kurių vertė   18.87 €   +   nemokamą pristatymą   dovanų!
Pagalba telefonu
Pagalba el.paštu
Pinigų grąžinimo
garantija
Nemokamas pristatymas
nuo 50 €

Aprašymas

Itin dekoratyvus, originalus ir funkcionalus pakabinamas LED šviestuvas Doi, kuris gali būti užsakomas mixuojant baltos, juodos bei žalvario spalvos cilindriukus bei tokių pačių spalvų pakabinimo svarelį. Baltos spalvos modelis yra užsakomas su gofruotu korpusu. Atsižvelgiant į pasirenkamas korpuso apdailos spalvas bei šviestuvo modifikaciją, šviestuvo kaina gali skirtis. Taip pat modelis gali būti užsakomas 2 skirtingomis pakabinimo konfigūracijomis, kurias matysite nuotraukų kataloge pateiktoje schemoje. Unikalus ir žaismingas dizainas leis šviestuvą pritaikyti įvairios paskirties bei stiliaus interjeruose. Šviestuvas idealiai tiks miegamojo zonoje. Kolekciją sudaro pakabinami bei lubinis/sieninis šviestuvų modeliai, kurie gali būti užsakomi 2700K arba 3000K spalvine temperatūra, Phase cut arba Dali dimeriavimo tipu. Dėl papildomo asortimento ir šviestuvo užsakymo kreipkitės el.paštu [email protected] 

"Luceplan" - Estetiniai ir technologiniai tyrimai, dizaino kultūra, eksperimentavimas ir inovacijos, kūrybinė dvasia, neatsiejama nuo funkcinės kokybės ir efektyvumo. Tai vertybių sistema, formuojanti „Luceplan“ tapatybę nuo pat jo įkūrimo 1978 m. Daugybė apdovanojimų iš Italijos ir užsienio liudija novatorišką dizaino ir prekės ženklo jėgą  bei meistriškumą. Eksperimentinis prekės ženklo požiūris ne tik taikant inovatyviausias technologijas ir medžiagas, bet ir pristatant sprendimus iš kitų šviesos pasaulio tyrimų sričių, apimančių aplinkosaugos klausimus ir energijos taupymą. racionalizuojant gamybą kaip visumą, nuo idėjos, surinkimo bei pakavimo. "Luceplan" siūlo platų, universalų šviestuvų asortimentą, pritaikomą bet kokio stiliaus ar funkcionalumo kontekste.

Charakteristika

Gamintojas
Luceplan
Prekės kodas
A05S+A05/1D+A05/2+A07/4
Garantija (metais):
2
Ilgis (cm):
12,5
Korpuso aukštis (cm):
30
Maksimalus aukštis (cm):
300
Pagrindo matmenys (cm):
6,5
10,9
Lemputės tipas:
LED
Komplektacijoje lemputė:
Yra
Galia (W):
9
Spalvinė temperatūra (K):
3000
Šviesos srautas (Lm):
306
Spalvų atkūrimo indeksas (CRI):
90
Intensyvumo reguliavimas (dimeriavimas):
DALI/PUSH
Sandarumo klasė (IP):
20
Spalva:
Balta
Juoda
Žalvario
Medžiagiškumas:
Aliuminis
Metalas
Tipas:
Pakabinamas
Stilius:
Modernus
Gaubto diametras (cm):
2,5