STALINIS ŠVIESTUVAS IC H53 ŽALVARIO SPALVOS

Šviestuve naudojama išskirtinių parametrų E14 cokolio lemputė, kurią  taip pat rekomenduojama įsigyti iš šviestuvų gamintojo.

Prekės kodas
F3170059
Garantija (metais):
2
Plotis (cm):
32,1
Ilgis (cm):
32,1
Pirkite ir gaukite taškų, kurių vertė   15.78 €   +   nemokamą pristatymą   dovanų!
Pagalba telefonu
Pagalba el.paštu
Pinigų grąžinimo
garantija
Nemokamas pristatymas
nuo 50 €

Kartu puikiai dera

Aprašymas

Subtilus, stilingas ir modernus stalinis šviestuvas IC H53 | Brass nepalieka abejingų savo išskirtiniu dizainu ir nepriekaištinga kokybe. Kolekciją sudaro įvairios vidaus ir lauko šviestuvų kategorijos, kelių dydžių pakabinami, sieniniai ir pastatomi šviestuvai bei didelis spalvų pasirinkimas, tad šią kolekciją lengvai pritaikysite daugelyje įvairaus tipo interjerų. IC serijos šviestuvai taps puikiu akcentu tiek gyvenamosiose, tiek komercinės paskirties erdvėse, bei idealiai tiks svetainės, miegamojo, poilsio zonose. Šviestuve naudojama išskirtinių parametrų E14 cokolio lemputė, kurią  taip pat rekomenduojama įsigyti iš šviestuvų gamintojo. Dėl papildomų opcijų ir užsakymo kreiptis el.paštu [email protected]

"Flos" – 1962 m. Italijoje įkurta ir pripažinta kaip pirmaujanti tarptautinio lygio aukščiausios klasės dizainerių apšvietimo ir naujoviškų apšvietimo sistemų gamintoja tiek gyvenamajam, tiek profesionaliam sektoriui. Per daugiau nei penkiasdešimt veiklos metų FLOS smarkiai išaugo, įrodydama nuolatinį įsipareigojimą tyrinėti ir diegti apšvietimo naujoves net 80 pasaulio šalių. Flos kūriniai gavo daugybę tarptautinių apdovanojimų, o daugelis jų ir dabar yra nuolatinėse didžiųjų meno ir dizaino muziejų kolekcijose visame pasaulyje.

Charakteristika

Gamintojas
Flos
Prekės kodas
F3170059
Garantija (metais):
2
Plotis (cm):
32,1
Ilgis (cm):
32,1
Aukštis (cm):
53
Pagrindo matmenys (cm):
32,1
Lemputės tipas:
E14
Lempučių skaičius:
1
Lemputės galingumas (max W):
60
Komplektacijoje lemputė:
Nėra
Spalvinė temperatūra (K):
priklauso nuo lemputės
Intensyvumo reguliavimas (dimeriavimas):
Priklausomai nuo lemputės
Maitinimo įtampa (V):
220-240
Sandarumo klasė (IP):
20
Spalva:
Balta
Žalvario
Svoris (kg):
1,2
Medžiagiškumas:
Metalas
Stiklas
Tipas:
Stalinis
Stilius:
Modernus
Gaubto diametras (cm):
20